Preclufa - kto pomoze? - sytuacja awaryjna.

Topics and things concerning this game.
User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Preclufa - kto pomoze? - sytuacja awaryjna.

Post by -RAFet- » 06 Jun 2007, 10:07

Druzja!

Oddałem do Capri SAR Taktik II coby mi lufę (495mm/6,08) na prckę pamieniali ale im "Tradżik Army" nie dosłał. Zamówiłem więc lufę w MG i... zero kontaktu. :twisted: :evil:
Ktoś pomoże? Jakieś pomysły? Jeśli nie konstruktywne, to przynajmniej się pośmiejemy :lol:

Najwyżej zostanę... jak to mówią z półprecyzyjną :D :lol:

Pozdro all!

User avatar
Kloss.
Corporal
Corporal
Posts: 77
Joined: 19 Jan 2007, 22:00
Location: POLAND
Contact:

Post by Kloss. » 06 Jun 2007, 11:42

Rafet,
Rozumiem, ze chcesz kupic precke. Z braku czasu zostaje Ci tylko asgshop bo niestety Panowie z MG leca w chuja strasznie ostatnio...
Brunner zamawial 3x z asgshopu i ma max po 3 dniach w domu paczke.
Dla upewnienia sie: telefonik do asgshopu i gatof :lol:

http://www.asgshop.com.pl/produkt.php?id=922
a jak wejdzie to:
http://www.asgshop.com.pl/produkt.php?id=444
:idea:

User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Post by -RAFet- » 06 Jun 2007, 15:55

Dzięki mate!
Tego mi było potrzeba. Info o terminie dostawy i... linku ;)
Ludziki z asgshop twierdzą, że w poniedziałek lufa dotrze do mnie... Oby. :roll:
Pozdrowienia i... do wstrieczi ;)

wilku

Post by wilku » 06 Jun 2007, 17:26

Ja zamawiałem w czwartek, lufa doszła dziś. Z mg brałem.

User avatar
Kloss.
Corporal
Corporal
Posts: 77
Joined: 19 Jan 2007, 22:00
Location: POLAND
Contact:

Post by Kloss. » 06 Jun 2007, 19:03

-RAFet- wrote:Ludziki z asgshop twierdzą, że w poniedziałek lufa dotrze do mnie... Oby. :roll:
albo przy malej niespodziance piatek po 13:00 ;)

Moge sie zapytac ? :P CA czy Promek ?

User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Post by -RAFet- » 07 Jun 2007, 19:34

dzisiaj składam zamówienie w asgshopie...
w MG mnie zlali ciepłym moczem bo za cholerę nie mogę się do nich dodzwonić a w mailu odpowiedzieli mi, że nie dostali zamówienia - mam potwierdzone zamówienie via mail...
zaryzykuję... może w poniedziałek otrzymam przesyłkę (biorę też metalową komorę hu) - w capri powiedzieli, że założą 8)
dzięki Kloss za chęci i pomoc :)

co do Promka, to nie pasi do SARa - kwestia komory hu...

pozdro

User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Post by -RAFet- » 07 Jun 2007, 20:14

jeszcze jedno... okazuje się, że lufa z asgshop może nie pasować... czekam na info od nich... jeśli więc Kloss złapiesz kontakt z MG - prośba o info na tel - może być sms - oddzwonię do Ciebie bo być może będę potrzebował lufy z MG. tel. 501200901
pozdro

ps. sorki za post za postem ale tak jest czytelniej... chyba :oops: a sytuacja jest podbramkowa :twisted:

User avatar
Kloss.
Corporal
Corporal
Posts: 77
Joined: 19 Jan 2007, 22:00
Location: POLAND
Contact:

Post by Kloss. » 08 Jun 2007, 09:55

-RAFet- wrote:jeszcze jedno... okazuje się, że lufa z asgshop może nie pasować... czekam na info od nich... jeśli więc Kloss złapiesz kontakt z MG - prośba o info na tel - może być sms - oddzwonię do Ciebie bo być może będę potrzebował lufy z MG. tel. 501200901
pozdro

ps. sorki za post za postem ale tak jest czytelniej... chyba :oops: a sytuacja jest podbramkowa :twisted:
Ja tez nie mam kontaktu z Panami z MG, ale na Twoim miejscu nie ryzykowalbym bo oni wyślą paczke w poniedzialek najwczesniej. Co do asgshopu to nie czekaj na info od nich tylko dzwon czy lufa bedzie pasowac (najszybsza wersja), ja mysle ze bedzie. Jedyne co Ci moge zaproponowac Rafet to kup lufe a ja Ci zloze to do kupy na promie, bo mysle ze zostalo za malo czasu ;)

P.S. Jaką masz sprezyne ? bo metalowy hopup to tylko wywalanie pieniedzy w bloto. Ja mam SP150 i plastikowy hopup vfc I NAPIERDALA bez problemow. Jak jest ales uszczelnione, to cisnienie "za kulką" wyhamowuje tłok w ten sposob, ze nie ma zadnych udarow na hopupie. Zreszta bez tego tez az takich wielkich nie ma :)

wilku

Post by wilku » 08 Jun 2007, 10:05

Dokładnie. TM mają plastikowe komory HU i działają jak trzeba.

User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Post by -RAFet- » 08 Jun 2007, 10:53

sprężynę mam 150 z zestawu tuningowego guardera.
gość z capri twierdzi, że hu w SAR z CA jest skurwiały i chyba ma rację bo rozlegulowuje się. i tak nie kupuję u nich hu więc ściemy raczej nie wciskał.
w Capri powiedzieli, że jak im dostarczę sprzęt do g. 18 w poniedziałek to we wtorek odbiorę zrobiony... poczuwają się bo dali ciała - nie dojechała do nich zamówiona przeze mnie lufa.... dobrze jednak wiedzieć, że w razie czego poskładasz mi Kloss sprzęt do kupy na promisławie ;)
co do lufy, to jeszcze się dopytam...

User avatar
Kloss.
Corporal
Corporal
Posts: 77
Joined: 19 Jan 2007, 22:00
Location: POLAND
Contact:

Post by Kloss. » 08 Jun 2007, 11:16

Jak cos, wal jak w dym.
Zdaje sie, ze mamy ten sam zestaw Guardera :) Jak daleko Ci lecą kulki bez zaciągnietego hopupa ?

User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Post by -RAFet- » 08 Jun 2007, 13:16

potwierdziłem... lufa 494mm będzie pasowała.

co do odległości lotu kulek na niezaciągniętym hu to nie strzelałem. dość krótko mam tą giwerkę... fakt, że dało się zauważyć problemy z hu.
przy optymalnym ustawieniu hu kuleczki śmigały w tarczę 50x50cm na odległość 60 m - kulki 0,33g - zostawiały jeszcze ślad w gipsokartonie więc mocy drzemie jeszcze trochę w Sarku 8)
zauważyłem jednak, że kuleczki lecą parabolką a powyżej 60 m coś je dziwnie nosiło na boki. lufa z pewnością poprawi skupienie... bo przy tej prędkości wylotowej (średnio 510 fps) jest wskazana.

zaczynam czekać na przesyłkę... jak nie dojdzie w poniedziałek, to pewnie we wtorek a wtedy... na promie stawiam browarka i zgłaszam się do Ciebie na robótki ręczne :lol: :D

User avatar
Kloss.
Corporal
Corporal
Posts: 77
Joined: 19 Jan 2007, 22:00
Location: POLAND
Contact:

Post by Kloss. » 08 Jun 2007, 14:35

Zapraszam,
zabieramy ze soba maly zestaw narzedzi wiec nie bedzie klopotu. Biore nawet lutownice :P

User avatar
-RAFet-
Lance Corporal
Lance Corporal
Posts: 25
Joined: 17 Feb 2007, 23:19
Location: Warsaw Poland

Post by -RAFet- » 08 Jun 2007, 17:18

może wiertarka się przyda?? :lol:
albo dobry udar :P

do wstrieczi zatem 8)

User avatar
Kowiess
Private
Private
Posts: 19
Joined: 13 Dec 2006, 14:37
Location: Warszawa, Poland

Post by Kowiess » 09 Jun 2007, 21:11

w MG mnie zlali ciepłym moczem
Moim zdaniem to już ostatnie podrygi MG, i dobrze im tak, na ich stronie wybór broni jest już bardzo skromny. Czytając forum na Wmasg-u utwierdzam się w przekonaniu, że to delikatnie mówiąc "mało kulturalni ludzie" ( wystarczy poczytać jak potraktowali Yacę)
Dum Spiro Spero

Post Reply