RLTW

Topics and things concerning this game.
Post Reply
PFC KRUGR

RLTW

Post by PFC KRUGR » 05 Sep 2006, 23:34

četli ste ty pravidla o te munici a o maximalni sile zbrani ? to se mi vubec nelibi sm si myslel ž si tam poradně zastřilim :cry: :cry:

Dufi

Post by Dufi » 06 Sep 2006, 14:29

Sorry ze sa miesam ale bol som minuly rok a ver mi ze aj napriek tym limitom si tam zastrielas poriadne. :)

Rataj s tym ze take iste podmienky maju vsetcia, cize nebues mat slabsiu pusku ako ostatny. :wink:

4leon

Post by 4leon » 06 Sep 2006, 19:23

no ja za sebe muzu rict, ze ty omezeni beru, sam mam 115ms ustovku a pouzivam zasadne tlacaky na 30BB

fallen

Post by fallen » 15 Sep 2006, 21:56

4leon wrote:no ja za sebe muzu rict, ze ty omezeni beru, sam mam 115ms ustovku a pouzivam zasadne tlacaky na 30BB
ja jen mohu souhlasit s Aleon, bo pouzivam pruzinu v zakladu (100) ... 8)

handy

Post by handy » 19 Sep 2006, 22:13

mě odobně to hodně vadí, budu muset překopat obě zbraně a zásobník na 30BB nemám žádný

akira SA

Post by akira SA » 22 Sep 2006, 05:18

fallen wrote:
4leon wrote:no ja za sebe muzu rict, ze ty omezeni beru, sam mam 115ms ustovku a pouzivam zasadne tlacaky na 30BB
ja jen mohu souhlasit s Aleon, bo pouzivam pruzinu v zakladu (100) ... 8)

pružina v základu určitě není M100, dávají tam max M90 nekdy dokonce M85:-)))..a nedejte na to co třeba BAssssss uvádí:-)))

Jimmy

Re: RLTW

Post by Jimmy » 30 Sep 2006, 20:03

PFC KRUGR wrote:četli ste ty pravidla o te munici a o maximalni sile zbrani ? to se mi vubec nelibi sm si myslel ž si tam poradně zastřilim :cry: :cry:

No, Krugre, kazdy nema ve zbrani pruzinu M150 a vyvali za jednodenni akci 3000 kuli,ze?? :D :lol: :lol: :lol:

Von Bulow

Sila pruziny

Post by Von Bulow » 04 Oct 2006, 11:29

za timto ucelem budeme muset udelat nejake kolektivni a organizovane mereni aby na miste nebyl nejaky problem

Affares

Post by Affares » 08 Oct 2006, 19:17

Zdravim chlapi, ted sem se akorat registroval. Mohli by ste mi nekdo kopnout pravidla na muj mejl pls? Zatim se tu tim prohrabavam a nevim kde je najit :shock: Ale snad je nekde vyhrabu. Btw kdy je uzaverka prihlasek? Jinak vidim tady zname tvare jako Aleona apod. :D

edit: Uz jsem je nasel :oops:

Post Reply